İmalat

ÜSTÜN ÜRETİM KALİTESİ

Pelay Sir Ağdalar üstün kalite standartlarında üretilir.

HİJYENİK VE SAĞLIKLI ÜRETİM

Pelay Sir Ağdalar yalnızca üretim kalitesi ile değil aynı zamanda hijyenik ve sağlıklı üretim sistemleri ile de fark yaratır.

DOĞRU VE SAĞLIKLI HAMMADDE

Pelay Sir Ağdalarının imalatında kullanılan hammaddelerin temini T.C.Devletinin denetimi ve ilgili bakanlıkların izni dahilinde yapılmaktadır.

SEKTÖREL/KİŞİSEL İHTİYAÇLARA ÖZEL

Pelay Sir Ağdalar güzellik salonlarının kolay ve etkin kullanımına özel Kalıp, Kartuş, Kase ve Konserve türlerine ek olarak kişisel/hijyenik kullanıma özel, yenilikçi tüp (Pelay parmak ğada) formunda.

TIBBİ KANUNLARA SAYGILI

Tüm Pelay marka sir ağdaların T.C. Sağlık Bakanlığı ürün ve etken madde bildirimleri yapılmış ve yapılmaktadır.

ERİŞİLEBİLİR

Pelay Sir Ağda Türkiye'nin her yerindeki Güzellik ve Bakım salonlarına gönderilemktedir, Pelay Parmak Ağda ise bireysel/perakende kullanıcılar için özel hazırlanmış olup Hepsiburada.com üzerinden sipariş verilebilir.

1000 den fazla mutlu müşteri
81 ile gönderim
20 den fazla ürün çeşidi

KENDİNİZ HAZIRLAYIN

Pelay Parmak Sir Ağda'yı 1 bardak Sıcak suyun içine atın ve 4-5 dakika bekleyin. Kullanıma hazır..

UYGUN FİYAT

Pelay Parmak Sir Ağda kullanan kişiler ve işletmeler gereksiz elektrik, işletme ve temizlik maliyetlerinden ve hatta cihaz maliyetlerinden kısarak işlem başına çok daha uygun fiyat elde ederler.

SİZE ÖZEL FORMÜL

Pelay Parmak Sir Ağda, Erkek cildi için (sert ve sıkı cilt ve kıl kökleri) özel Blue, Kadın cildi içinse (hassas ve narin kıl kökleri ve cilt) Green olarak size özel üretilmiştir.

ERİŞİLEBİLİRLİK

Pelay Parmak Sir Ağda, üreticisi CESA Kozmetik tarafından perakende müşteriler tarafından da erişilebilsin diye Hepsiburada.com sanal mağazada.

HİJYENİK İMALAT/KULLANIM

Pelay Parmak Sir Ağda el değmeden, hijyenik koşullarda imalatı ve dolumu yapılan bir üründür ancak sadece imalatı değil kullanımı da hijyenik olmak üzere tasarlanmıştır.

İYİ BİR FİKİR

Tüm bu özellikleri ve hatta daha fazlası sayesinde Pelay Parmak Sir Ağda, sadece kullanımı kolay, kişiye özel bir Sir Ağda değil aynı zamanda Dahice bir fikir 😉